Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Alan Adı;

Web sitesinin İnternet’teki adı ve adresidir. Bu adres olmadan bir internet kullanıcısı web sitenize ulaşamaz. Başarıya ulaşmak isteyen her firmanın bulunması gereken bu uçsuz bucaksız sanal dünyada,  ziyaretçilerinizin ulaşabileceği belirli bir adresiniz olmasını istiyorsanız Morweb olarak size en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

Hosting;

Hazırlanan her web sitesinin, bilgilerinin yüklenebileceği bir sunucuya ihtiyacı vardır. Her zaman iddia ettiğimiz gibi büyüme yolunda basamakları hızla çıkmak isteyen firmaların da Morweb dokunuşuna ihtiyacı vardır. Morweb olarak web sitenizin yükleneceği sunucu hizmetini sizin için gerçekleştiriyor ve sürekli kontrollerini sağlayarak asla kötü bir durum yaşamanıza izin vermiyoruz.

 

Artık büyük veya küçük ölçekli farketmeksizin hemen hemen bütün firmalar, bir web sitesine ihtiyaç duymakta ve sahip olmaktadır. Deyim yerindeyse web siteniz, teknolojiye açılan sana ofisinizdir. Bu noktada Morweb olarak sizi rakiplerinizden ayıracak, onlarla farkı açacağınız çözümler üretiyoruz.

            Her çalışmamızda olduğu gibi web tasarımı çalışmalarımızda da, işe öncelikle bir iş planı hazırlamakla başlıyoruz. Bu planda her zaman olduğu gibi öncelikle sizin bizden talep ettiklerinizi dinliyoruz. Sonra sektörünüzü, rakiplerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirleyip araştırarak, ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyor ve rakiplerinizle farkı açmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Search Engine Optimization(SEO) yani Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonu, adından da anlaşıldığı gibi web sitenizin arama motorlarıyla optimizasyonunu sağlar ve arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmanızı sağlar. Her işte olduğu gibi SEO çalışmalarında da uzman bir ekiple çalışmak hayati önem taşımaktadır. Morweb olarak firmanıza başarılı SEO çalışmalarıyla hizmet verip, her daim arama motorlarında önde çıkmanızı sağlıyoruz. Rakiplerinizle farkı arama motorlarında da açın!

Yerelden ulusala açılmak isteyen firmaların, internetten satış yapabilmelerine uygun şekilde ve yüksek güvenlikli e-ticaret siteleri hazırlamaktayız. Morweb’in uzman kadrosu, bir e-ticaret sitesinde olması gereken tüm altyapıyı en kaliteli şekilde hazırlar ve size sunar.

Morweb olarak rakiplerinizle farkı açmanıza yardımcı oluyoruz. Peki bu iddiayı nasıl gerçekleştiriyoruz? Bu noktada kendi rakiplerimizle farkımızı kullanıyoruz. Morweb olarak rakiplerimizin sunmadığı hizmetleri bir arada sunarak, sizi rakiplerinizden ayırıyoruz. Alanında profesyonel ekibimizle işletmenizin 360° Sanal Tur’unu çekip, müşterilerinizin firmanıza gelmeden online ortamda işletmenizi gezmesini sağlıyoruz. Sanal turu web sitenize entegre ederek, içerikli bir web sitesini hizmetinize sunuyoruz.

            Uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla, firmanızın tanıtım filmlerini çekerek bahsettiğimiz farkı burada da açıyoruz. Çekimlerimiz isteğinize göre Drone ile yapılabilmektedir. Firmamız Sivil Havacılık Kurumu tarafından verilen, “Hava Aracı Kullanma” belgesine sahiptir. Müşterilerinize göstermek istediğiniz firmanıza dair tüm bilgilerin yer alacağı tanıtım filminiz tarafımızca hazırlanıp, web sitenize entegre edilmektedir. Web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşteriniz, bu hizmetimizle sizi daha yakından tanıyıp kararını ona göre verebilecektir.

Firmamız, Sivil Havacılık Kurumu tarafından verilen, “hava aracı kullanma” belgesine sahip olup, yüksek görüntü kalitesiyle havadan fotoğraf ve video çekimleri yapabilmektedir.

Web sitenizde ihtiyacınız olabilecek her şey Morweb ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Bir web sitesinde kurumsal bilgiler, yapılan işlere ve hizmetlere dair bilgilerin yanında “medya” kısmının olması da olmazsa olmazlar arasındadır. Morweb olarak bu ihtiyacınıza da uzman ekibimizle çözüm sunmaktayız. Yüksek teknolojili çekim ekipmanlarımızla firmanızın, ürünlerinizin veya referanslarınızın fotoğraflarını profesyonel olarak çekmekte ve bunları web sitenize entegre etmekteyiz.

Harvard Language School
Hitit Marble
Polatlar Düğün Salonu

Web sitenizde her şeyiniz hazır ve son derece kaliteli bir siteye Morweb sayesinde ulaştınız. Peki Morweb’in yapabilecekleri burada bitti mi dersiniz? Cevabımız hayır. Morweb hizmet verdiği sektörde en kapsayıcı hizmetleri veren bir firmadır. Müşterilerinizin sizi tanıması etkili bir web sitesinin yanında, etkili bir sosyal medya yönetimiyle gerçekleşir. Morweb olarak uzman sosyal medya ekibimizle, isteklerinize ve sektörünüze uygun şekilde tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sağlıyoruz.