Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

img

Morweb, Elazığ’da daima sektöründe lider konumda olmayı hedefleyen Mormorik Reklam Ajansı’nın web tasarım şirketidir. Kazananların arasında yer almak isteyen firmaların, kurumsal bir görünüm kazanması için profesyonel web tasarımı çözümleri üretiyoruz. Morweb olarak, yalnızca müşterilerimizin istediklerini uygulayıp kolaya kaçmıyoruz. Müşterilerimizin hizmet verdikleri sektörün analizini yaparak, web sitelerini sektörlerinin gerektirdiklerine göre dizayn ediyor onların rakipleriyle farkı açmalarına yardımcı oluyoruz.

Kalite Politikamız

Web tasarım konusunda profesyonel ekibimizle;

• İhtiyaçlarınızı ve buna yönelik taleplerinizi en iyi şekilde analiz ederek sizlere eksiksiz hizmet vermek,
• Kaliteli ve özgün tasarımlarımızla memnun ettiğimiz müşterimizin memnuniyetini, verdiğimiz teknik destekle devam ettirmek,
• Web tasarım konusunda yenilikleri takip ederek, daima en modern hizmeti sunmak.

NEDEN MORWEB?

-Çünkü yalnızca istediğiniz web sitesini hazırlamakla kalmıyoruz, daha iyiye ve daha kaliteli tasarımlara nasıl ulaşabiliriz sorusunu daima çözmeye çalışıyoruz. Günceli yakalayabilmek adına, kendimizi sürekli geliştiriyor ve bunu işlerimize yansıtıyoruz.
-Web sitenizi hazırlama sürecinde, sizin isteklerinize çözümler sunmanın dışında bir de sektörünüz hakkında araştırmalar yapıp, tasarımlarımızı ona göre yapıyoruz. Yani firmanızın ve bizim firmamızın fikirlerini bir potada eriterek sizin için en faydalı fikre dönüştürüyoruz.
-Almak istediğiniz hizmetlerin hepsini ayrı ayrı firmalardan almak yerine profesyonel olarak tek bir yerden almanıza olanak sağlıyoruz. Alanında uzman fotoğraf ve video ekibimizle firmanızın fotoğraflarını, tanıtım filmini, 3D sanal turunu titizlikle çekiyoruz ve bu çekimleri sitenize ekliyoruz.
-Hazırladığımız web sitesini size teslim ettikten sonra, yıl boyunca sürekli olarak güncellemelerini yapıyoruz. Eklenmesini istediğiniz içerikleri sizin adınıza yıl boyunca ekliyoruz.

En önemlisi, rakiplerinizle farkı açıyoruz…